Hotel NAWOJKA

Hotel mieści się w budynku, którego bogata historia sięga dwudziestolecia międzywojennego, kiedy to stanowił on żeński dom studentek. Trudno przejść obojętnie obok obiektu z uwagi na charakterystyczne zdobienia części frontowej pełnymi uroku freskami.

Lokalizacja z dala od ruchliwych ulic, tuż obok rekreacyjnego Parku Jordana to zdecydowany atut Hotelu, zaś sąsiedztwo Centrum Konferencyjnego UJ - Auditorium Maximum sprawia, że jest on atrakcyjny zarówno dla uczestników konferencji, pracowników naukowych, jak i turystów.

Spacerowy dystans do Rynku Głównego (około 10 minut pieszo), sprzyja poznawaniu uroków Krakowa o każdej porze dnia bez konieczności korzystania z komunikacji miejskiej.

fresk.jpg

Na terenie Hotelu znajduje się klubokawiarnia, stołówka oraz liczne punkty usługowe: bar szybkiej obsługi, kiosk wielobranżowy, sklep papierniczy, sklep spożywczy i zakład fryzjerski. Przed budynkiem jest parking niestrzeżony. Obiekt posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych.

 

Pokoje

nawojka_04.jpg

 

W zależności od Państwa wymagań oferujemy funkcjonalnie urządzone pokoje z łazienkami w standardzie** znajdujące się w wyodrębnionej części budynku oraz tańsze pokoje w klasie turystycznej. (więcej)

 

 

 

Gastronomia

Nawojka-2_stolowka.jpg

Na terenie Hotelu znajduje się klubokawiarnia „Nawojka”, stołówka (serwująca śniadania, obiady i kolacje) a także bar szybkiej obsługi.(więcej)

 

 

 

Konferencje

nawojka_25.jpg

 

 


Do dyspozycji naszych Gości posiadamy salę konferencyjną. (więcej)

 

Czas wolny

fb89e0c7e899110404d9f3d061d2859c.jpg

Promocje

Promocje

Polecamy

Żaczek    park wodny

Facebook

Akceptujemy karty płatnicze

karty platnicze


partnerzy:

       Uniwersytet Jagielloński         Szkoła Języka i Kultury Polskiej         Samorząd studentów UJ

© Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagielloñskiego "Bratniak" 2011
Polityka prywatności | wykonanie: DWS